Azadima آزادی ما
Wings X بهترین فیلترشکن برای آیفون و IOS

Wings X بهترین فیلترشکن برای آیفون و IOS

علی بیگی خوزانی
علی بیگی خوزانی
اشتراک گذاری:

با توجه به محدودیت اینترنت در ایران، دانلود فیلترشکن رایگان و پرسرعت برای آیفون، هم اکنون اصلی‌ترین دغدغه کاربران این دستگاه در داخل کشور به حساب می‌آید. اپلیکیشن Wings X یکی از بهترین فیلترشکن‌های رایگان و پرسرعت iOS است که مبتنی بر فناوری V2ray کار کرده و می‌توانید از آن برای اتصال آیفون و iOS خود به اینترنت آزاد استفاده کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم راهنمای فعالسازی اینترنت رایگان و پرسرعت آیفون و iOS با استفاده از اپلیکیشن Wings X مبتنی بر V2ray را ارائه کنیم. 

Wings X بهترین فیلترشکن رایگان برای آیفون و iOS 

برای  راه اندازی یک اتصال  VPN امن، رایگان و پر سرعت از طریق اپلیکیشن Wings X برای iOS نیاز است که دو مرحله آسان را پشت سر بگذارید: مرحله اول دسترسی به سرور کانفیگ V2ray و مرحله دوم نصب و کانفیگ اپلیکیشن Wings X.

مرحله اول: دسترسی سرور کانفیگ V2ray

برای مرحله اول، تنها کافی است که به صفحه مربوط به فرم دریافت فیلترشکن رایگان در وبسایت آزادی ما بروید و با دنبال کردن دستور العمل‌ها، سرور کانفیگ اختصاصی خود را دریافت کنید.

بعد از دریافت سرور کانفیگ اختصاصی خود، آن را در حافظه کلیپبورد دستگاهتان ذخیره کرده و اقدامات زیر را برای نصب و کانفیگ فیلترشکن آیفون و آی او اس Wings X انجام دهید.

 مرحله دوم: نصب و کانفیگ

به منظور دانلود VPN برای iOS و فعالسازی Wings X، این اپلیکیشن را در اپ استور جستجو و نصب کرده و آن را اجرا کنید. لینک Wings X در اپ استور

بعد از اجرا این اپلیکیشن با محیط زیر رو به رو خواهید شد. از قسمت بالا سمت راست علامت + را بزنید.

Wings x

گزینه Import From Clipborad را بزنید تا سرور کانفیگی که از قبل در حافظه کلیپبورد دستگاهتان ذخیره کرده‌اید وارد اپلیکیشن شود.

Wings x IOS

با زدن بر روی OK پیام مربوط به Privacy Policy را تایید کنید.

Wingsx Iphone

حال سرور کانفیگ مورد نظر به اپلیکیشن اضافه شده است. کافی است که دکمه پلی را بر روی سرور کانفیگ اضافه شده بزنید تا اتصال شما به فیلتر شکن و اینترنت آزاد آغاز شود.

اپلیکشن Wingsx

بعد از زدن دکمه پلی از شما سوال پرسیده می‌شود که آیا Wings X مجاز به تشکیل یک اتصال VPN روی دستگاهتان هست یا خیر. با زدن Allow این دسترسی را ایجاد کنید. 

Wingsx IOS

بعد از دادن دسترسی، محیط اپلیکیشن چیزی شبیه به شکل زیر خواهد بود و می‌توانید از اتصال خود به اینترنت آزاد لذت ببرید. 

Wingsx

مقالات بیشتر

چرا وی‌پی‌ان‌ها باید در هر کشوری قانونی باشند

چرا وی‌پی‌ان‌ها باید در هر کشوری قانونی باشند

امنیت انلاین

در جهان متصل امروزی، اینترنت نقش کلیدی در زندگی روزمره ما بازی می‌کند و به عنوان یک پلتفرم برای ارتباطات، اشتراک اطلاعات و ارتباط جهانی عمل می‌کند. این مقاله به اهمیت آزادی اینترنت می‌پردازد و دلیل برای این مطلب را بیان می‌کند که چرا وی‌پی‌ان‌ها باید در هر کشوری قانونی باشند تا این حق اساسی حفظ و ترویج شود.

فیلترشکن رایگان برای ویندوز Nekoray V2ray

فیلترشکن رایگان برای ویندوز Nekoray V2ray

امنیت انلاین

نرم افزار Nekoray یک فیلترشکن رایگان و پر سرعت برای ویندوز است که می‌توانید با استفاده از سرورهای دریافتی از آزادی ما از آن برای دسترسی به اینترنت آزاد استفاده کنید. در این مقاله به آموزش فعالسازی فیلترشکن رایگان و پر سرعت Nekoray خواهیم پرداخت.