Azadima آزادی ما

گروه وب سایت آزادی ما متشکل از گروهی خود جوش جهت اعتراض به رژیم جمهوری اسلامی تشکیل شده است. بعد از گذشت بیش از چهل سال از حکومت جمهوری اسلامی وقت آن رسیده که با وحدت و همبستگی میهن خویش را از چنگ ظلم و ستم جمهوری اسلامی نجات دهیم. ما رسانه‌ای مستقل هستیم که هدف آن آگاه‌سازی و پرده برداشتن از حقیقت در جهت ارتقاع رشد فکری جامعه ایران در مقابل تمامی بی عدالتی‌ها و بیدادگری‌ های جمهوری اسلامی در طول حکومت خود است.

در راه رسیدن به آزادی موانع زیاد است; اما وحدت داشته باشیم هیچ مانعی نمی تواند سد راه آزادی شود.

راه های ارتباطی : [email protected]

به منظور همراهی با انقلاب آزادی خواهانه ایران، وبسایت آزادی ما فعالیت‌ های خود در شبکه‌های اجتماعی را متوقف نموده و این تریبون‌ها را به انتشار فراخوان‌ها و اطلاعیه‌های تشکل‌های سیاسی مستقل اختصاص داده‌ است.

 جوانان محلات رشت

جوانان محلات رشت

صدای اتحاد جوانان شجاع رشت همبستگی از رشت تا همه ایران .طلوع خورشید آزادی نزدیک است

دنبال کردن
جوانان محلات تهران

جوانان محلات تهران

ما هیچ کس نیستیم،ما خود شمایم،ما صدای حذف شده تمام این سالهایم،ما ادامه #مهسا_امینی‌ ها هستیم. ما از هیچ دسته و حزبی نیستیم و تا آزادی ایران در خیابان می‌مانیم.

دنبال کردن
جوانان محلات تهران

جوانان محلات کرج

سلام و درود خدمت تمامی هم وطن هایمان در جای جای ایران عزیز ما جوانان محلات کرج اینجا جمع شده ایم تا در کنار هم ، میهن عزیزمان ایران را از دست ظالمان آزاد کنیم

دنبال کردن
جوانان محلات تهران

جوانان محلات گرگان

برای #مهسا_امینی ، نیکا شاکرمی ، حدیث نجفی و همه ی شهدای راه آزادی برای #سنندج ، کردستان ، زاهدان و همه ی ایران آزاد برای آینده فرزندان این مرز و بوم

دنبال کردن