Azadima آزادی ما
نحوه نصب و راه اندازی v2rayNG در اندروید

نحوه نصب و راه اندازی v2rayNG در اندروید

علی بیگی خوزانی
علی بیگی خوزانی
اشتراک گذاری:

V2rayNG چیست؟

V2ray ابزاری است که به شما کمک می کند که از فیلترینگ رد شوید و بنابراین از حریم خصوصی و آزادی شما محافظت می کند. V2rayNG یک کلاینت V2ray برای اندروید است.
 این یک نرم افزار رایگان و متن باز است که توسط توسعه دهنده های چینی در github توسعه یافته است و برای مدت طولانی در چین مورد استفاده می گیرد و می تواند یک انتخاب خوب برای افرادی است که می خواهند از v2ray در دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنند.
 از بسیاری از پروتکل ها را پشتیبانی می کند، به عنوان مثال. Shadowsocks، Vmess، Trojan و ... می توان از برای عبور از فایروال فیلتریگ در چین و ایران استفاده کرد.

میتوانید این نرم افزار از لینک های زیر دریافت نمایید: 
دانلود در پلی استور
دانلود فایل .apk

در این ویدیو نحوه نصب و اتصال وصل شدن به آن را به طور کامل توضیح داده ام.


مقالات بیشتر

فیلترشکن رایگان برای ویندوز Nekoray V2ray

فیلترشکن رایگان برای ویندوز Nekoray V2ray

امنیت انلاین

نرم افزار Nekoray یک فیلترشکن رایگان و پر سرعت برای ویندوز است که می‌توانید با استفاده از سرورهای دریافتی از آزادی ما از آن برای دسترسی به اینترنت آزاد استفاده کنید. در این مقاله به آموزش فعالسازی فیلترشکن رایگان و پر سرعت Nekoray خواهیم پرداخت.

دیوار آتش بزرگ چین چیست؟

دیوار آتش بزرگ چین چیست؟

امنیت انلاین

دیوار آتش بزرگ چین (The Great Firewall of China) که به نام رسمی «پروژه سپر طلایی (Golden Shield Project)» شناخته می‌شود، یک پروژه قدرتمند سانسور اینترنت است که از دسترسی آزاد کاربران به برخی وبسایت‌های خارجی جلوگیری می‌کند.