Azadima آزادی ما
نحوه نصب و راه اندازی v2rayNG در اندروید

نحوه نصب و راه اندازی v2rayNG در اندروید

علی بیگی خوزانی
علی بیگی خوزانی
اشتراک گذاری:

V2rayNG چیست؟

V2ray ابزاری است که به شما کمک می کند که از فیلترینگ رد شوید و بنابراین از حریم خصوصی و آزادی شما محافظت می کند. V2rayNG یک کلاینت V2ray برای اندروید است.
 این یک نرم افزار رایگان و متن باز است که توسط توسعه دهنده های چینی در github توسعه یافته است و برای مدت طولانی در چین مورد استفاده می گیرد و می تواند یک انتخاب خوب برای افرادی است که می خواهند از v2ray در دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنند.
 از بسیاری از پروتکل ها را پشتیبانی می کند، به عنوان مثال. Shadowsocks، Vmess، Trojan و ... می توان از برای عبور از فایروال فیلتریگ در چین و ایران استفاده کرد.

میتوانید این نرم افزار از لینک های زیر دریافت نمایید: 
دانلود در پلی استور
دانلود فایل .apk

در این ویدیو نحوه نصب و اتصال وصل شدن به آن را به طور کامل توضیح داده ام.


مقالات بیشتر

دیوار آتش بزرگ چین چیست؟

دیوار آتش بزرگ چین چیست؟

امنیت انلاین

دیوار آتش بزرگ چین (The Great Firewall of China) که به نام رسمی «پروژه سپر طلایی (Golden Shield Project)» شناخته می‌شود، یک پروژه قدرتمند سانسور اینترنت است که از دسترسی آزاد کاربران به برخی وبسایت‌های خارجی جلوگیری می‌کند.

نحوه اتصال به SSH Tunneling

نحوه اتصال به SSH Tunneling

امنیت انلاین

نحوه اتصال به SSH Tunneling در ایفون و اندروید - با توجه به محدودیت اینترنت در ایران، دانلود فیلترشکن رایگان و پرسرعت هم اکنون اصلی‌ترین دغدغه کاربران در کشور به حساب می‌آید. در ادامه این مقاله قصد داریم راهنمای فعالسازی اینترنت رایگان و پرسرعت برای آیفون و اندروید از طریق نرم افزار NapsternetV را ارائه کنیم.

فیلترشکن رایگان و پرسرعت برای اندروید، ویندوز و iOS

فیلترشکن رایگان و پرسرعت برای اندروید، ویندوز و iOS

امنیت انلاین

وبسایت آزادی ما تصمیم گرفته است تا ارائه VPN به مردم ایران را گسترده‌تر از گذشته دنبال کند. در ادامه این مطلب به آموزش دور زدن فیلترینگ در پلتفرم‌های تحت اندروید، iOS و ویندوز خواهیم پرداخت.